Obj.číslo: 3054
Značka: Oster
Model: 76300-105, 917-67
GTIN (EAN): 034264408814
Dostupnost: ihned k odběru
Mazací tuk určený pro mazání pohonné části strojků Oster. Pravidelnou údržbou, promazáváním lopatek a ložisek - zajistíte střihacím strojkům maximální efektivitu. Mazací tuk je určený pro strojky Oster 94-44. Objem: 35,4 g
Cena s DPH : | 140,- Kč | |
Cena bez DPH : | 116,- Kč | |
Cena pro profesionály : | 136,- Kč |
Mazací tuk určený pro mazání pohonné části strojků Oster. Pravidelnou údržbou, promazáváním lopatek a ložisek - zajistíte střihacím strojkům maximální efektivitu. Mazací tuk je určený pro strojky Oster 94-44.
Objem: 35,4 g
Značku Oster založil v roce 1924 John Oster, který uvedl na trh první strojek na stříhání vlasů. Brzy se staly stříhací strojky Oster hlavní volbou profesionálů. Vlivem úspěchů začal Oster svoji nabídku rozšiřovat o stále novější strojky na vlasy, fény, náhradní nástavce, výměnné nože a spoustu dalších malých domácích elektrospotřebičů. Postupem času se stal Oster symbolem kvality a spolehlivosti.
PRO: | Nemám ještě žádnou zkušenost |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.499,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
PRO: | Vše proběhlo rychle a zboží dorazilo v pořádku. |
PRO: | Jsem velmi spokojená, rychlé dodání, které jsem ještě nezažila. |
PRO: | Široká nabídka zboží Příznivé ceny. Rychlé dodání |